Машинка-перевертиш Powermotors зелена (PM3405/3)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо машинку-перевертиш від Power Motors — справжнього підкорювача бездоріжжя та майстра трюків серед радіокерованих іграшок, який дарує багато вражень та драйву! Ця машинка стане крутим подарунком для маленьких автолюбителей і принесе безліч емоцій від гри.
Комплектація:
- Машинка;
- Пульт керування;
- Акумулятор та USB-дріт для його зарядки.
Особливості:
- Представлена у 2х кольорах на вибір;
- Стильний спортивний дизайн у масштабі 1:16. Зручний масштаб для гри вдома чи на вулиці;
- Машинка дуже швидка та легко маневрує на поворотах, може відштовхуватись від перешкод та перевертатись, виконуючи трюки з видовищними обертами на 360°;
- Унікальна трансформація: за допомогою одного натискання кнопки на пульті керування вона миттєво змінює форму, перетворюючи її з низької гоночної машинки у монстр-трак, щоб долати будь-які перешкоди;
- Масивні гумові колеса дозволяють їздити машинці по будь-якій поверхні;
- Стійкість і надійність корпусу: машинка з амортизаційною підвіскою, створена саме для екстремальної їзди, вона не боїться зіткнень та перешкод, долає найсміливіші заїзди та залишається неушкодженою;
- Є демо-режим, який демонструє всі функції та режими машинки;
- Виготовлена з безпечних та міцних матеріалів, стійких до активних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 167 г г |
| Тип техніки | Всюдиходи |
| Вік | 6 - 10 років |
| Електроживлення | 1 Акумулятор (у комплекті)2 USB-кабель (нема у комплекті)AA |
| Код | 630303 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір пакунку | 11 x 42 x 32 см |
| Розмір іграшки | 33 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип товару | Авто- і мотомоделі |
- Ціна: 3 266 ₴



