Автомодель Rastar Oracle Red Bull Racing RB18 1:12 Синій (454.00.49)

Автомодель Rastar Oracle Red Bull Racing RB18 1:12 Синій перенесе вас у світ Формули-1.
Оригінальний автомобіль був розроблений і виготовлений Red Bull Racing та брав участь у Чемпіонаті світу Формули-1 2022 року. Саме на цій машині Макс Ферстаппен знову завоював титул чемпіона світу серед пілотів, а Red Bull Racing вп’яте виграв Чемпіонат світу серед конструкторів.
Точна ліцензійна копія від Rastar, завдяки ергономічному пульту, поміщає вас в крісло пілота та дозволить розігнати іграшку до 11 км/год.
Модель пофарбована в фірмовий темно-синій колір та повністю відповідає оригінальному боліду.
Машинка працює від комплектного акумулятора, який заряджається за допомогою спеціального USB кабелю, що йде в комплекті.
Пульт працює від двох батарейок типу АА. Елементи живлення для пульта не входять в комплект.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Максимальна швидкість | 11 км/год |
| Радіус дії | 20 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 320 г г |
| Тип техніки | Спорткарі |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/zTxIbINI1fA |
| Вік | 6 - 12 років |
| Електроживлення | 2 AA (нема у комплекті)1 Акумулятор (у комплекті)1 USB-кабель (у комплекті) |
| Код | 621903 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір пакунку | 53 x 23 x 17 см |
| Розмір іграшки | 47 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип товару | Авто- і мотомоделі |
| Тривалість роботи | 25 хв |
- Ціна: 5 757 ₴








