Автомодель Rastar BMW X6 1:14 Чорний (454.00.39)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель Rastar BMW X6 1:14 Чорний точно відтворює зовнішній вигляд реального автомобіля до найменших деталей.
Корпус машинки виготовлений з високоякісних матеріалів. Шини виготовлені з гуми для кращого щеплення з поверхнею та більшої реалістичності.
Машинка не тільки розважає, але й розвиває моторику, координацію рук і очей і навички керування транспортним засобом.
Вона чудово підійде як для дитячих ігор, так і для колекціонування, завдяки неймовірній якості та увазі до деталей.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Радіус дії | 20 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 440 г г |
| Тип техніки | Автомобілі |
| Вік | 6 - 12 років |
| Електроживлення | 2 AA (нема у комплекті)1 Акумулятор (у комплекті) |
| Код | 621896 |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір пакунку | 41 x 23 x 19 см |
| Розмір іграшки | 35 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип товару | Авто- і мотомоделі |
| Тривалість роботи | 25 хв |
- Ціна: 5 510 ₴








