Автомодель Rastar Ferrari 499P на радіокеруванні 1:14 червона (454.00.81)

Автомодель Rastar Ferrari 499P на радіокеруванні 1:14 червона є точною копією реального автомобіля зі світовим ім'ям.
Моделі серії виконані в різноманітних масштабах рухаються у чотирьох напрямках: вперед, назад, вправо і вліво. Окремі моделі оснащені функцією дрифту, що зробить гру з ними надзвичайно захопливою.
Головні риси цих машинок: ретельна деталізація, легка керованість, світлові ефекти фар та стоп-сигналів (в деяких моделях), незалежна система підвіски, гумові шини.
Машинка Rastar Ferrari 499P виконана в масштабі 1:14 та повністю відтворює силует оригінального спорткара, що приймав участь у перегонах Ле-Ман. Модель виготовлена з високоякісного пластику та стійка до ударів та зіткнень.
Шини виготовлені з гуми для кращого щеплення з поверхнею та реалістичності. Двері машинки відкриваються, що додає реалістичності.
Машинка оснащена незалежною системою підвіски для ще більш захопливої гри. Rastar Ferrari 499P - це найкращий подарунок для всіх фанатів спорткарів та швидкої їзди.
Особливості:
- радіокерування на частоті 2.4Ггц;
- швидкість 8-9 км/год;
- відстань дистанційного керування до 20 м;
- рухи вперед/назад, повороти вліво/вправо, двері відкриваються вручну, вмикаються передні фари та ліхтарі заднього ходу;
- дві швидкості керування: 7 км/год - 9 км/год; 9 км/год - 11 км/год.
Живлення: акумулятор 4.8В 600мА/год; 2 батарейки АА (не входять до комплекту).
Розмір: 36 х 14 х 9 см см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Максимальна швидкість | 11 км/год |
| Радіус дії | 20 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 250 г г |
| Тип техніки | Спорткарі |
| Вік | 6 - 12 років |
| Електроживлення | (у комплекті)(нема у комплекті) |
| Код | 609527 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Світлові ефекти, Радіокерований |
| Розмір пакунку | 44 x 23 x 17 см |
| Розмір іграшки | 36 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Авто- і мотомоделі |
| Тривалість роботи | 25 хв |
- Ціна: 4 513 ₴








