Автомодель Rastar JEEP Wrangler Rubicon на радіокеруванні 1:14 чорна (454.00.29)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомодель Rastar JEEP Wrangler Rubicon на радіокеруванні 1:14 чорна є точною копією реального автомобілю зі світовим ім'ям.
Особливості:
- радіокерування на частоті 2.4Ггц;
- швидкість 8-9 км/год;
- відстань дистанційного керування до 20 м;
- рухи вперед/назад, повороти вліво/вправо;
- двері відкриваються вручну;
- вмикаються передні фари та ліхтарі заднього ходу.
Живлення: акумулятор 4.8В 600мА/год; 2 батарейки АА (не входять до комплекту).
Розмір: 30 х 14 х 13 см.
Рекомендовано для дітей від 6-ти років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rastar |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Радіус дії | 20 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 360 г г |
| Тип техніки | Всюдиходи |
| Вік | 6 - 12 років |
| Електроживлення | (у комплекті)(нема у комплекті) |
| Код | 609511 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Світлові ефекти, Радіокерований |
| Розмір пакунку | 44 x 26 x 19 см |
| Розмір іграшки | 30 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Авто- і мотомоделі |
| Тривалість роботи | 25 хв |
- Ціна: 5 510 ₴





