Ігровий будинок Smoby Life Садова майстерня з станком, інструментами та аксесуарами (7600810742)

Ігровий будинок Smoby Life Садова майстерня з станком, інструментами та аксесуарами — це унікальний ігровий центр, де дитина може бути одночасно і садівником, і майстром на всі руки.
Інноваційна та екологічно свідома колекція Smoby Life, для гри на відкритому повітрі вміло поєднує перероблений матеріал і нові високоякісні пластикові гранули, що робить його дуже стійким до погодних умов та зносу. Ретельне поєднання матеріалів забезпечує ідеальний баланс між стабільністю та довговічністю.
В будинку є ставні, які можна відкривати та закривати, що дозволяє створювати інтерактивну гру з дітьми та розвивати їх уяву та творчість та напів двері для входу. Зовнішній дизайн виконаний у реалістичному поєднанні імітації цегли та дерева.
Особливість цього ігрового будиночка є садова майстерня.Завдяки великому набору інструментів та можливості конструювання, кожен день перетворюється на захопливу пригоду. До комплекту входить деталі для транспортних засобів, які можна збирати 4 різними способами. Більше того, аксесуарів вистачить, щоб збирати два транспортні засоби одночасно — ідеально для гри з друзями!
40 аксесуарів у комплекті: станок, інструменти, деталі для збірки та садовий інвентар забезпечують безліч сценаріїв гри.
Характерики:
- виготовлений з перероблених матеріалів (містить 50%);
- стійкий до УФ променів: не вигорає, не змінює колір та не деформується;
- стіни будинку стилізовані під цеглу та дерево;
- зручні двері;
- вікна з подвійними віконницями.
Робота з ключем, викруткою та деталями ідеально розвиває дрібну моторику, логічне мислення та координацію рухів.
Розміри: 145 х 110 х 127 см.
Рекомендовано для дітей від 2-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMOBY |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг 630 г г |
| Вік | 2 - 5 років |
| Код | 630607 |
| Країна-виробник | Франція |
| Розмір пакунку | 24 x 99 x 115 см |
| Розмір іграшки | 145 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Ігрові будиночки |
- Ціна: 18 998 ₴
