Гойдалка Smoby Life Собачки (7600830211)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гойдалка Smoby Life Собачки має невеликі опори знизу та підставки для дитячих ніжок для безпечного катання.
Сидіння гойдалки мають вигляд собачок.
Виготовлена з екологічно чистого і термостійкого пластика, який захищений від UV-випромінювання і вигорання.
Крім того, вона компактна та легка, що дозволяє легко переміщувати її з місця на місце та зберігати після гри.
Розміри гойдалки: 51 х 50 х 115 см.
Максимальне навантаження: до 25 кг на кожне сидіння.
Рекомендовано для дітей від 18-ти місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMOBY |
| Тип | Гойдалки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 - 4 роки |
| Код | 603825 |
| Країна-виробник | Франція |
| Розмір пакунку | 50 x 115 x 51 см |
| Розмір іграшки | 115 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Гойдалки |
- Ціна: 3 038 ₴

