Іграшка-антистрес Stretchapalz Movie Stars Каріз (466999)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-антистрес Stretchapalz, яку можна розтягувати в різні сторони, відпускати і вона знову буде приймати попередню форму.
Іграшку можна збільшити в 3рази! Але зробити це буде не так просто, адже ця потвора просто величезна! Іграшка для кремезних та дужих парубків.
Ця голівудська героїня не дасть спокою і вночі, адже привертатиме увагу нічним сяйвом. Перевір-вона світиться у темряві. Іграшка наповнена кварцевим піском.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | StretchApalz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 800 г г |
| Вік | 5 - 8 років |
| Код | 586047 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Світиться у темряві |
| Розмір пакунку | 11 x 21 x 26 см |
| Розмір іграшки | 24 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Стретч-фігурки |
- Ціна: 1 328 ₴
