Самокат Globber Elite prime синій із підсвіткою (444-800)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний самокат Globber Elite prime синього кольору урізноманітить прогулянки, додавши в них швидкості та руху.
Характеристики:
- оснащений революційною системою складання;
- колеса та передня платформа світяться під час їзди;
- V-образне кермо з прогумованими ручками;
- максимальна вага — 50 кг;
- 4 рівні висоти (від 71 до 87 см);
- діаметр коліс — 121 мм і 80 мм;
- тип підшипника ABEC-5;
- кнопка блокування напряму для спрощення процесу навчання;
- посилена конструкція;
- низька платформа знижує навантаження на ноги і забезпечує стійкість;
- плавне заднє гальмо запобігає зносу ведучого колеса;
- для виготовлення використаний якісний зносостійкий поліуретан.
Стимулює фізичну активність і розвиває координацію рухів.
Підходить для дітей від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Globber |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг 300 г г |
| Вік | 4 - 7 років |
| Код | 551926 |
| Конструкція | Регульоване кермо, Триколісний |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір пакунку | 16 x 59 x 30 см |
| Розмір іграшки | 97 x 68 x 44 см |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип товару | Самокати |
- Ціна: 7 180 ₴




