Крісло офісне Sihoo DORO S300 Mesh Dark Grey (S300-M201)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло офісне Sihoo DORO S300 Mesh Dark Grey — це інноваційне рішення для здорового та комфортного сидіння.
Воно дарує відчуття невагомості, забезпечуючи повну підтримку тіла в будь-якій позі, адаптується до рухів і виглядає стильно, будучи готовим до тривалого використання.
Антигравітаційний механізм виготовлений із авіаційного скловолокна — забезпечує невимушене, «самоадаптивне» нахиляння, яке підтримує тіло, ніби у невагомості.
Характеристики:
- Координована підтримка при нахилі: спинка та сидіння рухаються синхронно, зберігаючи стабільну опору для хребта в будь-якій позі.
- Дворівнева динамічна поперекова підтримка: два регульовані «крила» для вертикального й горизонтального налаштування.
- Регульована спинка: 5 рівнів висоти забезпечують підтримку плечей і шиї.
- Підвіска із пружинами: чотири пружини під сидінням реагують на рухи тіла для постійного комфорту.
- 6D підлокітники регулюються в шести напрямках.
- Зручне керування дозволяє регулювати висоту сидіння, глибину, кут нахилу для точного налаштування під будь-який зріст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIHOO |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг 100 г г |
| Код | 622931 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 - 150 кг |
| Матеріал | Сталь, Алюміній |
| Особливість | Регулювання висоти, Регульовані підлокітники, Регульована спинка |
| Розмір пакунку | 56 x 84 x 52 см |
| Тип товару | Крісла |
- Ціна: 72 198 ₴




