Стіл компактний 2E CE710BD темне дерево (2E-CE710BD-MECHANIC)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл компактний 2E CE710BD із ламінованою стільницею та металевою рамою забезпечує комфортну роботу сидячи або стоячи завдяки плавному механічному регулюванню висоти (710-1060 мм).
Стійка конструкція, приховані коліщатка та сучасний дизайн роблять його зручним для використання вдома чи в офісі.
Максимальне навантаження — до 8 кг, вага – 10,2 кг, гарантія – 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг 450 г г |
| Код | 628362 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Метал, ДСП |
| Особливість | Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 48 x 78 x 13 см |
| Тип товару | Столи |
- Ціна: 4 938 ₴





