Комп’ютерний стіл 2E CE218B чорний (2E-CE218B-MOTORIZED)

Комп’ютерний стіл 2E CE218B із регулюванням висоти оснащено стільницею з ламінованого МДФ розміром 600 × 1 180 мм, яка за допомогою вбудованого електродвигуна регулюється за висотою в діапазоні від 720 до 1 200 мм. Максимальне навантаження – до 60 кг.
Модель столу оснащено стільницею з ламінованого МДФ розміром 600 × 1 180 мм, яка за допомогою вбудованого електродвигуна регулюється за висотою в діапазоні від 720 до 1 200 мм.
Регулювання висоти стільниці здійснюється за допомогою контрольної кнопкової панелі з дисплеєм, яку можна закріпити в будь-якому зручному для користувача місці на стільниці. Тепер за кілька секунд стіл, практично безшумно, може змінити висоту, що дає змогу користувачеві під час робочого дня або довгої навчальної/ігрової сесії зняти втому в спині, що накопичилася, і подбати про правильну поставу і здоров’я хребта.
Максимальна вага завантаження шухляди для паперів, що висувається – 3 кг. Наявність вбудованих у стільницю рознімів: USB-А, USB-C додає зручності під час ігор або роботи.
За столом зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Конструкція столу стійка та зручна для школярів і людей високого зросту. Максимальне навантаження – до 60 кг. Стіл має універсальний та стильний дизайн, а також зручний у використанні як для роботи за комп’ютером, так і для ігор, письма та навчання.
Особливості:
- Надійна та стійка конструкція.
- Регулювання висоти.
- Функція пам'яті висоти.
- Відображення рівня висоти стільниці на дисплеї.
- Кнопкова контрольна панель.
- Низький рівень шуму.
- Використання сидячи та стоячи.
- Захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження.
- Шухляда для паперів, що висувається.
- Розніми USB-А, USB-C.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Вага | 35 кг |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/uL93NsTGi9s |
| Код | 628359 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Сталь, МДФ |
| Особливість | Моторизований, Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 127 x 70 x 14 см |
| Тип товару | Столи |
- Ціна: 18 998 ₴






