Комп'ютерний стіл 2E CE120B чорний (2E-CE120B-MECHANIC)

Комп'ютерний стіл 2E CE120B чорного кольору з регулюванням висоти для офісу та будинку допоможе спростити щоденні завдання та організує робоче місце.
Зручно та практично. Модель CE120В-MECHANIC оснащено стільницею розміром 600 × 1200 мм, яка за допомогою вбудованого механізму змінюється за висотою в діапазоні від 720 до 1 200 мм.
Особливості:
- Надійна та стійка конструкція.
- Регулювання висоти.
- Використання сидячи та стоячи.
- Стільниця покрита ламінованою плівкою і стійка до вологи, пилу та дрібних пошкоджень.
- Просте збирання відповідно до інструкції.
- Універсальний дизайн і сфера застосування, для роботи за ПК, ігор, навчання.
Регулювання висоти стільниці здійснюється ручкою, яку після встановлення висоти можна скласти, і вона не заважатиме. Тепер за кілька секунд можна змінити висоту стільниці. Це дасть змогу користувачеві під час робочого дня або довгої навчальної/ігрової сесії зняти втому в спині, що накопичилася, і подбати про правильну поставу та здоров’я хребта.
За столом зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Конструкція столу стійка та надійна. Максимальне навантаження – до 30 кг. Стіл має універсальний і стильний дизайн, а також зручний у використанні для роботи за комп’ютером, ігор або навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг 300 г г |
| Код | 628356 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Метал, МДФ |
| Особливість | Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 130 x 38 x 20 см |
| Тип товару | Столи |
- Ціна: 12 918 ₴








