Комп'ютерний стіл 2E CE120B чорний (2E-CE120B-MOTORIZED)

Комп'ютерний стіл 2E CE120B чорного кольору з регулюванням висоти для офісу та будинку допоможе спростити щоденні завдання та організує робоче місце.
Модель оснащено стільницею розміром 600 × 1200 мм, висота якої завдяки вбудованому електродвигуну змінюється в діапазоні від 730 до 1180 мм.
Особливості:
- Надійна та стійка конструкція.
- Регулювання висоти.
- Функція пам’яті висоти.
- Відображення рівня висоти стільниці на дисплеї.
- Знімна кнопкова контрольна панель.
- Низький рівень шуму.
- Використання сидячи та стоячи.
- Захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження.
- Стільниця покрита ламінованою плівкою і стійка до вологи, пилу та дрібних пошкоджень.
- Просте збирання відповідно до інструкції.
- Універсальний дизайн і сфера застосування, для роботи за ПК, ігор, навчання.
Регулювання висоти стільниці здійснюється за допомогою знімної кнопкової контрольної панелі, яку можна закріпити в будь-якому зручному для користувача місці на стільниці.
Тепер за кілька секунд, практично безшумно, можна змінити висоту стільниці. Це допоможе користувачеві під час робочого дня або довгої навчальної/ігрової сесії зняти втому в спині, що накопичилася, і подбати про правильну поставу та здоров’я хребта.
За столом зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Конструкція столу стійка та надійна. Максимальне навантаження – до 30 кг. Стіл має універсальний і стильний дизайн, а також зручний у використанні для роботи за комп’ютером, ігор або навчання.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг 500 г г |
| Код | 628355 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Метал, МДФ |
| Особливість | Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 129 x 37 x 19 см |
| Тип товару | Столи |
- Ціна: 14 248 ₴








