Крісло Trust GXT703 Riye Foldable Armrests чорний (25128_TRUST)
-9%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Trust GXT703 Riye Foldable Armrests чорний - зручне регульоване ігрове крісло з відкидними підлокітниками.
Riye — це крісло, яке готове прийняти будь-який виклик. Завдяки газовому ліфту класу 4, випробуваному на вагу до 140 кг, він має міцну конструкцію, яка створена для тривалого використання.
Час підвищити рівень ваших ігрових налаштувань!
Особливості:
- Регульована висота крісла.
- Нахил сидіння з механізмом фіксації.
- Відкидні м'які підлокітники, які можна прибрати.
- Сидіння та спинка з пінополімеру високої щільності для комфортного ігрового процесу.
- Дихаюча тканина на сидінні та спинці для відчуття свіжості.
- Надійна конструкція для чудової опори з газліфтом класу 4, випробуваним для навантаження до 140 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг г |
| Відео | https://www.youtube.com/embed/1Vcrls2yAb0 |
| Код | 616338 |
| Максимальне навантаження | 100 - 150 кг |
| Матеріал | Шкіра PU |
| Особливість | Регульовані підлокітники, Регульована спинка |
| Розмір пакунку | 78 x 31 x 65 см |
| Тип товару | Крісла |
- Ціна: 12 918 ₴






