Стіл компактний 2E CE710WL світле дерево (2E-CE710WL-MECHANIC)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл компактний 2E CE710WL із ламінованою стільницею та металевою рамою забезпечує комфортну роботу сидячи або стоячи завдяки плавному механічному регулюванню висоти (710-1060 мм).
Стійка конструкція, приховані коліщатка та сучасний дизайн роблять його зручним для використання вдома чи в офісі.
Максимальне навантаження — до 8 кг, вага – 10,2 кг, гарантія – 24 місяці.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 628363 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Метал, ДСП |
| Особливість | Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 79 x 47 x 13 см |
| Тип товару | Столи |
- Ціна: 4 938 ₴





