Настільне кріплення для двох моніторів OfficePro 17-32'' 2-9 kg Black (MA512B)

Настільне кріплення для двох моніторів OfficePro 17-32'' 2-9 kg Black — відмінне рішення для користувачів з двома моніторами розміром від 17″ до 32″.
Він підтримує кожен дисплей вагою до 9 кг, забезпечуючи стабільність і точне балансування екрана. Конструкція на базі газового поршня (газліфт) забезпечує точне балансування кожного екрана й регулювання без зайвих зусиль.
Він дає можливість плавного нахилу (±90°), повороту (±90°) і повного обертання на 180°, що покращує комфорт і ергономіку робочого місця.
В основі конструкції розташовані порти USB-A та USB-C, які дають змогу не лише заряджати пристрої, а й передавати дані безпосередньо з робочого місця. Це значно підвищує зручність використання гаджетів і допомагає зменшити кількість кабелів на столі.
Кронштейн сумісний зі стандартами кріплення VESA 75×75, 100×100, що забезпечує швидке встановлення та зняття монітора.
Система управління кабелями додатково сприяє порядку на столі і охайному вигляду робочої зони. Витончений матовий корпус, виконаний із алюмінію та сталі, роблять кронштейн не лише надійним, але й стильним доповненням до будь‑якого інтер’єру.
Завдяки передовим функціям та якісній ергономіці, Officepro MA512B є одним із найкращих варіантів за співвідношенням функціональності та вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг 80 г г |
| Вік | 10 - 18 років |
| Код | 616545 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Особливість | Регулювання висоти |
| Розмір пакунку | 16 x 38 x 11 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Аксесуари |
- Ціна: 7 218 ₴


