Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Ді-Джей Стрибунець багатомовний (JLH74)

Інтерактивна іграшка Fisher-Price Smart Stages Ді-Джей Стрибунець багатомовний змусить стрибати всю родину!
Натискайте кнопки музики та навчання, щоб почути понад 75 пісень, звуків і фраз, або кнопку мікрофона, щоб записати свій голос та відтворити з веселими ефектами реміксів. При цьому пружинна основа заохочує малюків рухатися, грати та стрибати разом, що робить Ді-Джея чудовою іграшкою для хлопчиків і дівчаток від 9 до 36 місяців!
Дослідження, заохочення та взаємодія надзвичайно важливі для раннього розвитку, тому Ді-Джея Стрибунця розроблено з урахуванням вподобань маленьких дослідників. Іграшка має 3 режими навчання, які відповідають віку дитини: 9, 12, 18 та більше місяців. Це дозволяє малюкові розвиватися разом з іграшкою та не втрачати інтерес до неї.
Від різнокольорових вогників і м’яких вушок для раннього навчання та сенсорних ігор, до пісень для 2- і 3-річних малюків. Ді-Джей Стрибунець має великі барвисті кнопки, які легко натискати, щоб із часом початківці ді-джеї могли керувати власною грою.
За допомогою спеціальної кнопки можна вибрати одну з п'яти мов: українську, англійську, литовську, латиську та естонську. Пісні та фрази допоможуть малюкам вивчити алфавіт, кольори, цифри, лічбу та протилежності.
Під час гри під музику діти розвиватимуть мовлення, моторику та координацію.
Живлення: в комплекті 4 батарейки AA R6 1,5 V (в комплекті). При заміні — лужні LR6.
Рекомендовано для дітей від 9-ти місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fisher Price |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 284 г г |
| Вік | 0 - 3 роки |
| Електроживлення | 4 1,5V АА (у комплекті) |
| Категорія розвитку | Сенсорики, Дрібної моторики, Логіки, Мовлення |
| Код | 616384 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Мова озвучення | Українська, Англійська |
| Особливість | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір пакунку | 19 x 28 x 33 см |
| Серія | Smart Stages |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Інтерактивні іграшки |
- Ціна: 7 598 ₴




