Розвивальна іграшка Good Play Бізібудиночок Розумник (B101)

Розвивальна іграшка Good Play Бізібудиночок точно сподобається дитині. Гра розвиває пам'ять, концентрацію, логіку і фантазію, дрібну моторику рук, покращує координацію рухів.
Малюк поринає у світ оточуючих його предметів, простих чисел і основних кольорів.
Малюнки на іграшці можна розфарбовувати. Розвиваюча іграшка надовго займе малюка.
Ідея розробки розвиваючих іграшок заснована на методології і науковій практиці Марії Монтессорі (Maria Tecla Artemisia Montessori) — італійської лікарки і педагогині.
Метод Монтессорі полягає в розвитку власної ініціативи і природних здібностей дитини, шляхом практичних ігор.
Діти навчаються через дії, дослідження, повторення маніпуляцій і спілкування.
Бізібудиночок має активні ігрові поля:
- лабіринти з геометричними фігурами та рухомими деталями;
- дверцята-схованка з малюнком та фіксатором, кросівок зі шнурівкою та липучкою, лабіринт-кораблик;
- графічне поле із обертаючими ігровими елементами: звірята та їх оселі;
- сортери із зображеннями тварин;
- шестерні;
- валик із зображенням цифр від 1 до 6 та ілюстраціями фруктів, лабіринт з фігурою і цифрами, обертові двосторонні круги із зображеннями звірят та їхньої їжі;
- парні кубики, що обертаються, подвійні двері з фіксатором, застібка-блискавка.
Бізібудиночок зібраний і готовий до гри.
Матеріал:
- натуральна березова фанера;
- екологічно чисті фарби на водній основі.
Розмір: 24 х 24 х 30 см.
Підходить для дітей від 9-ти місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodPlay |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 300 г г |
| Вік | 0 - 3 роки |
| Категорія розвитку | Сенсорики, Дрібної моторики, Логіки |
| Код | 588475 |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір пакунку | 35 x 29 x 35 см |
| Розмір іграшки | 30 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Бізікуби |
- Ціна: 3 988 ₴






