Інтерактивна іграшка Kiddi Smart Скарбничка (208441)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скарбничка – інтерактивна двомовна іграшка, завдяки якій дитина вивчить числа та кольори українською та англійською мовами.
У скарбнички два режими гри:
- Вчимо числа та кольори – Smart-Скарбничка буде розпізнавати та називати колір або число кожної монетки, які ви по черзі опускатимете в отвір.
- Пошуки скарбів - Smart- Скарбничка буде називати певний колір або число, а малюку потрібно буде знайти цю монетку та опустити її всередину іграшки. У дитини буде 3 спроби знайти правильну відповідь, а потім іграшка запропонує інше завдання, наприклад: «Виконаймо інше завдання.».
До комплекту входить:
- скарбничка;
- 10 різнокольорових монеток.
Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту).
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 100 г г |
| Вік | 2 - 5 років |
| Електроживлення | (у комплекті) |
| Категорія розвитку | Уваги, Логіки, Пам'яті |
| Код | 586442 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір пакунку | 20 x 7 x 15 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Інтерактивні іграшки |
- Ціна: 2 829 ₴






