Іграшка-каталка Kiddi Smart Пелікан-Витівник (064642)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка-каталка Kiddi Smart Пелікан-Витівник потішить малюка і посприяє розвитку спритності та уважності.
Вона навчить малюка правильно контактувати з дрібними предметами.
Під час руху вперед із дзьоба Пелікана вискакують кульки, які потрібно зібрати.
Лапки обертаються разом з коліщатками. Крила рухаються вгору-вниз, а гребінець на голові світиться.
Вся гра супроводжується веселими пісеньками і кумедною лічилкою. Іграшка озвучена українською мовою.
Вона допоможе розвинути такі навички, як фізичний розвиток, сприйняття простору, мовлення, пам'ять, музичний слух, емоційне сприйняття.
Рекомендовано для дітей від 1-го року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 185 г г |
| Вік | 1 - 4 роки |
| Електроживлення | (у комплекті) |
| Категорія розвитку | Фізична, Пам'яті, Мовлення |
| Код | 599346 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Розмір пакунку | 21 x 28 x 22 см |
| Розмір іграшки | 25 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Каталки |
- Ціна: 2 430 ₴



