Інтерактивна іграшка Kiddi Smart Акваріум (207659)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акваріум – інтерактивна двомовна іграшка, завдяки якій дитина вивчить кольори українською та англійською мовами.
У акваріума два режими гри:
- Вивчаймо кольори – Smart-Акваріум буде розпізнавати та називати колір кожної рибки, коли ви по черзі опускатимете кольорових рибок в отвір.
- Кольорова риболовля - Smart-Акваріум буде називати рибку певного кольору, а малюку потрібно буде знайти цю рибку та опустити її всередину іграшки. У дитини буде 3 спроби знайти правильну відповідь, а потім іграшка запропонує інше завдання, наприклад: «Мені потрібна зелена рибка.».
До комплекту входить:
- акваріум;
- 10 кольорових рибок.
Живлення: 2 батареї АА (входять до комплекту).
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIDDI Smart |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 67 г г |
| Вік | 2 - 5 років |
| Електроживлення | (у комплекті) |
| Категорія розвитку | Дрібної моторики, Уваги, Логіки, Пам'яті |
| Код | 586441 |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливість | Звукові ефекти, Інтерактивний |
| Розмір пакунку | 20 x 7 x 15 см |
| Розмір іграшки | 15 см |
| Стать | Для хлопчиків, Для дівчаток |
| Тип товару | Інтерактивні іграшки |
- Ціна: 3 604 ₴






